Z.P.H.U Delfin Andrzej Gruszkiewicz to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przyczep samochodowych. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat. Sprzedajemy przyczepy renomowanych, sprawdzonych i godnych zaufania firm. Prowadzimy również serwis i wypożyczalnię przyczep, co pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenie, by teraz móc służyć fachowym doradztwem przy zakupie.

Dołożyliśmy wiele starań, by nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do oczekiwań klientów. Jesteśmy autoryzowanym dealaerem czołowych producentów przyczep:

➡ Brenderup ➡ Carro ➡ Debon Faro ➡ Fracht ➡ HumbaurLorries ➡ Neptun ➡ Rydwan ➡ Stema ➡ Ta-No ➡ Wiola Zasław

Posiadamy szeroki wybór części zamiennych do praktycznie wszystkich marek sprzedawanych u nas przyczep. Tak skonstruowana oferta pozwala Państwu bez trudu dobrać odpowiednią przyczepę do Waszych potrzeb.

Gdy kilkanaście lat temu zaczynaliśmy sprzedaż przyczep, nie spodziewaliśmy się, że zostaniemy jednym z największych dealerów przyczep w Polsce. Konsekwentnie rozwijaliśmy naszą ofertę, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Duża ilość przyczep dostępnych „od ręki” wyróżnia nas na tle konkurencji i pozwala być atrakcyjnym i pewnym partnerem handlowym. Posiadamy w ofercie wiele rodzajów przyczep samochodowych, zaczynając od najprostszych jednoosiowych, poprzez dwuosiowe wywrotki, przyczepy cargo, do przewozu koni, kończąc na lawetach pod samochody i motocykle oraz przyczepach podłodziowych. Jesteśmy marką cenioną na polskim rynku. Uznanie zdobyliśmy także za granicą. Z powodzeniem obsługujemy klientów anglojęzycznych oraz niemieckojęzycznych.

W 2021 przenieśliśmy naszą firmę do nowej siedziby. W tym momencie nasz plac to 1 hektar przestrzeni w całości wypełniony przyczepami. Lokalizacja firmy w centralnej Polsce w miejscowości Końskie ułatwia dotarcie Klientom po odbiór przyczep. W razie konieczności istnieje możliwość zamówienia dowozu przyczepy pod wskazany adres, a części zamienne mogą być wysłane firmą kurierską.