Przyczepy Wiola - autoryzowany dealer

przyczepa wiola kablowa
Historia firmy Wiola rozpoczęła się w 1995 roku w Gliwicach, gdzie niewielki zakład produkował przyczepy na lokalny rynek. Przez ponad 20 lat firma prężnie się rozwijała, tak by obecnie stać się jednym z czołowych producentów przyczep w Polsce. Codziennie z hal produkcyjnych zlokalizowanych w Knurowie wyjeżdża kilkadziesiąt nowych przyczep. Firma w ofercie posiada ponad 100 modeli przyczep i lawet przystosowanych do transportu różnych ładunków w tym samochodów, motocykli, quadów, łodzi, czy sprzętu budowlanego. 

 

Specjalistyczna przyczepa KABLOWA

  • Dopuszczalna masa całkowita: 1600-2700  kg
  • Ładowność: 1050 do 2150 kg
  • Wymiary: 300x152x160 cm

Przyczepa Wiola do przewozu kabla na bębnach / szpulach jest bardzo solidnie wykonana i posiada wiele praktycznych rozwiązań. Jest wyposażona w dwie mocne, hamowane osie AL-KO, koło manewrowe, uchwyt koła zapasowego i kliny w standardzie. Przyczepa oparta jest na precyzyjnie wykonanej, ocynkowanej ogniowo ramie. Dostępna u nas od ręki.

Autoryzowany dealer przyczep brenderup faro lorries zasław wiola ta-no neptun stema rydwan

Przyczepa towarowa z plandeką Wiola model W26H51

  • Dopuszczalna masa całkowita: 2100–2700 kg
  • Ładowność: 1260–1860 kg
  • Wymiary: 502 x 204 x 38 cm (bez plandeki)

Przyczepa towarowa Wiola zapewnia ogromną przestrzeń dla ładunków. W połączeniu ze stelażem i plandeką umożliwia bardzo wszechstronne wykorzystanie jej do przewozu przedmiotów o dużych gabarytach.  Jest wyposażona w dwie mocne, hamowane osie AL-KO, koło manewrowe, uchwyt koła zapasowego i kliny w standardzie. Przyczepa oparta jest na precyzyjnie wykonanej, ocynkowanej ogniowo ramie. Podłoga wykonana jest z grubej wodoodpornej sklejki. Przyczepa towarowa Wiola model W26H51 jest objęta tak jak wszystkie przyczepy firmy Wiola trzyletnią gwarancją.