Przyczepy Lorries – autoryzowany dealer

LORRIES to marka polskich przyczep, które od ponad 5 lat goszczą na naszym rynku zdobywając co raz szersze grono swoich entuzjastów. Tworząc przyczepy kierują się przekonaniem, że mają to być pojazdy zaprojektowane i wykonane na światowym poziomie.

Na ofertę tej marki składają się przyczepy burtowe, lawety, budowlane, do przewozu skuterów wodnych i łodzi oraz motocyklowe.


Przyczepy Burtowe

Przyczepy burtowe stanowią doskonały środek przewozu ładunków zarówno na potrzeby domowe, remontowe, jak i budowlane. Dostarczone przez nas rozwiązania cechują się różnymi gabarytami, dopuszczalną masą całkowitą oraz rozwiązanymi technicznymi. Wszystkie zabezpieczone są specjalną powłoką antykorozyjną, co dodatkowo chroni je przed lekkimi uszkodzeniami mechanicznymi (np. uderzeniami czy wgnieceniami).

Przyczepy burtowe posiadają innowacyjny hinge remove system, który umożliwia prosty demontaż burt, pozwalający uzyskać zupełnie płaską formę platformy. Ponadto mają możliwość różnych opcji zabudowy (tzw. system multi top). Można wybierać wśród wykończenia plandeką płaską, plandeką ze stelażem, relingiem przednim, nadstawką burtową pełną lub nadstawką perforowaną.

Pełne informacje na ich temat znajdziesz na www.lorries.pl


Przyczepy lawety

Lawety LORRIES posiadają solidną budowę. Rama oraz dyszel zostały wykonane z profili zamkniętych, co ma bezpośrednie przełożenie na wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

W ofercie znajdziecie przyczepy w wersji standard, czyli z oddzielnymi trapami najazdowymi (linia PL), standard z burtami (linia PLB) oraz zintegrowane z najazdami w konstrukcji platformy (linia PLI).

Linia PL

Załadunek samochodu ułatwiony jest dzięki uchylnej rampie, pracującej w oparciu o hydrauliczne siłowniki, pozwalające stworzyć niski kąt nachylenia najazdów. Upraszcza to wjazd i zjazd pojazdu z przyczepy. Szeroka rampa pozwala na wprowadzenie i transport aut nawet o dużych gabarytach. Wśród modeli znajdziecie rozwiązania z DMC od 2700 do 3500 kg, o wymiarach od 4,5 do 5,5 metrów długości i ok. 2,1 metra szerokości.

W standardzie przyczepy lawety wyposażone są w koło podporowe, kliny pozwalające bezpiecznie zablokować jej koła, pełnowymiarowe koło zapasowe oraz wciągarkę ręczną. Można je także doposażyć w wypełnienie podłogi wykonane z aluminium lub sklejki, amortyzatory na osi, wciągarkę elektryczną, pompę hydrauliczną oraz zabudowę.

Pełne informacje na temat modeli z linii PL znajdziesz na www.lorries.pl

Linia PLI

Przyczepa laweta zintegrowana posiada to samo wyposażenie co standardowy model. Różni się tylko najazdami, które w jej przypadku stanowią nierozłączną częścią rampy. Dzięki temu mamy większą wygodę w ich obsłudze, bo nie wymagają osobnego wysuwania i mocowania najazdów. Dodatkowo model zintegrowany wyposażony jest w system LIGHT SIDE, który odpowiada za uchylanie lamp tylnych, co zabezpiecza je przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie wprowadzania lub sprowadzania auta.

Pełne informacje na temat modeli z linii PLI znajdziesz na www.lorries.pl

Linia PLB

Standardowa laweta została wyposażona w aluminiowe burty boczne oraz pełną podłogę wykonaną ze sklejki antypoślizgowej. Opcja ta pozwala na dalszą rozbudowę funkcjonalności przyczepy o zabudowę twardą. Dzięki temu powstaje idealny pojazd do transportu zamkniętego, np. pojazdów sportowych czy kolekcjonerskich.

Pełne informacje na temat modeli z linii PLB znajdziesz www.lorries.pl

Autoryzowany dealer przyczep brenderup faro lorries zasław wiola ta-no neptun stema rydwan

Przyczepy budowlane / do transportu maszyn

Wykonawcy prac budowlanych oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem sprzętu budowlanego wymagają specjalnych środków transportu, które zabezpieczą ładunek oraz zagwarantują jego stabilny i pewny transport. W takim wypadku, należy zdecydować się na pojazd do zadań nietypowych, czyli przyczepę, która nie tylko przewiezie minikoparkę, walec czy inne urządzenie, ale także zapewni ich wygodny i łatwy załadunek i rozładunek. Przyczepa taka, przystosowana jest do przewozu bagaży o większych gabarytach i wadze, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma wzmocnioną konstrukcję ramy oraz odpowiednie uchwyty do mocowania pasów transportowych, pozwalające stabilnie przymocować ładunek.

Niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów

Niezależnie od modelu każda z przyczep LORRIES wyposażona jest w trap o niskim kącie najazdu, co ułatwia wprowadzenie maszyny. Podłoga wykonana jest z grubej sklejki, która oprócz właściwości wodoodpornych, jest również antypoślizgowa, co dodatkowo zapewnia stabilny transport ładunku. Przyczepy wyposażone są w mocniejsze i bardziej wytrzymałe niż standardowo koła podporowe. Posiadają koło zapasowe oraz kliny do blokowania kół jezdnych.

Pełną gamę modeli przyczep do transportu maszyn budowlanych poznasz na www.lorries.pl

Ponadto kilka innych modeli przyczep przeznaczonych do transportu koparek mamy dostępnych od ręki. Jeżeli poszukują Państwo właściwego modelu dla siebie to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty www.delfin.gratka.pl oraz www.delfin.olx.pl.


Przyczepy do przewozu skuterów i podłodziowe

W przypadku transportu skuterów wodnych o DMC do 750 kg można wybierać spośród kilku dostępnych modeli oraz rozwiązań. Na przyczepę można załadować skuter o długości do 4 i szerokości do 1,1 metra, z rozmieszczeniem do wyboru na rolkach lub płozach.

W ofercie posiadamy również przyczepę na dwa skutery wodne, która dodatkowo wyposażona jest w system hamowania. Można na niej przewieźć ładunki o łącznej masie DMC do 1300 kg, długości 4 i szerokości 2,1 metrów.

Więcej informacji na temat przyczep do transportu skuterów znajdziesz na www.lorries.pl

W przypadku przewozu lekkich łodzi o DMC do 750 kg, dostępne są modele o maksymalnych wymiarach ładunku długość do 5,5 metra i szerokości 1,6 metra. Są to przyczepy, które dzięki swojej budowie i stabilnej konstrukcji bezpiecznie przewiozą lżejsze ładunki.

W przypadku cięższych łodzi DMC od 1000 do 1800 kg dostępne są przyczepy jednoosiowe hamowane, na których umieścicie ładunek o maksymalnej długości 6,8 metra i szerokości 2 metry.

Największe z przyczep do transportu łodzi czy jachtów o gabarytach do 8,8 metra długości i 2,3 metra szerokości mają DCM od 2500 do 3500 kg.

Więcej informacji na temat przyczep do transportu łodzi znajdziesz na www.lorries.pl


Przyczepy motocyklowe

Dedykowane jednoosiowe przyczepy do transportu motocykli są idealnym środkiem transportu jednośladów. Ich konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie, dodatkowo wspartej poprzecznymi wzmocnieniami, do której dospawany jest dyszel.

Podłoga wykonana jest z antypoślizgowej, aluminiowej blachy. Pojazdy są w pełni opuszczane, dzięki czemu w wygodny sposób możemy wprowadzić na nie jednoślad.

Rama przyczep została zabezpieczona przed korozją w procesie cynkowania ogniowego, który wzmacnia je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo są malowane proszkowo na kolor czarny.

Więcej informacji na temat przyczep do transportu motocykli znajdziesz na www.lorries.pl