Przyczepy Neptun - autoryzowany dealer

neptun przyczepy samochodowe trigano delfin konskie
Przyczepy Neptun są produkowane przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. należącą do francuskiej grupy Trigano. Marka powstała w 1998 roku. Aktualnie Neptun oferuje około 50 modeli przyczep z wieloma akcesoriami. Przyczepy marki Neptun są bardzo popularne i często wybierane przez klientów. Przyczepy tej marki są dopracowane, solidnie wykonane, tak by mogły służyć bezawaryjnie przez lata.

 

Przyczepa lekka NEPTUN PRATIK, model GN 100 N7-236

  • Dopuszczalna masa całkowita: 750  kg
  • Ładowność: 538 kg
  • Wymiary: 236x129x40 cm

Przyczepa lekka Neptun GN 100 zbudowana na całkowicie spawanej ramie z zimnogiętymi podłużnicami o przekroju "U"  i trzema poprzecznymi belkami.  Boczne burty z ocynkowanej stali, przetłaczane dla większej sztywności konstrukcji. W narożnikach przestrzeni ładunkowej są umieszczone uchwyty liny mocującej, co ułatwia prawidłowe zabezpieczenie ładunku. Ochronę wielofunkcyjnych lamp tylnych zapewnia zamontowanie ich w "U" kształtnej belce tylnej przyczepy. Dwuosiowa konstrukcja zapewnia stabilność podczas jazdy i zwiększa wytrzymałość przyczepy.

Autoryzowany dealer przyczep brenderup faro lorries zasław wiola ta-no neptun stema rydwan

Przyczepa NEPTUN PRO, model GN 204

  • Dopuszczalna masa całkowita: 1300  kg
  • Ładowność: 985 kg
  • Wymiary: 263 x 129 x 45 cm

Przyczepa Neptun GN 204 to profesjonalna uniwersalna przyczepa do przewozu ciężkich ładunków. Konstrukcja oparta jest na całkowicie spawanej ramie z zimnogiętymi podłużnicami "U" kształtnymi oraz czterema belkami poprzecznymi. Dwie hamowane osie AL-KO przystosowane do ciężkich ładunków w standardzie. Tak jak we wszystkich przyczepach Neptun uchwyty do mocowania ładunku zamontowane są w rogach przestrzeni ładunkowej. Przyczepa posiada łatwe do demontażu burty boczne i otwierane burty przednią i tylną.